Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, February 20, 2021
<
February 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Girls U09 / U10 (1. Maroon Div) - Winter Session 2
Agawam Storm
1 - 3
BBWB Girls 2010
Complete
Indoor Turf 2
Girls U09 / U10 (1. Maroon Div) - Winter Session 2
Giggle Gardens
5 - 3
St Mary's
Complete
Indoor Turf 2
Girls U09 / U10 (1. Maroon Div) - Winter Session 2
Hampshire United
3 - (Forfeit) 0
Wilbraham GU10
Complete
Indoor Turf 1
Girls U09 / U10 (2. Black Div) - Winter Session 2
NEFC West Girls 2012 Elite Red
2 - 8
Ludlow Lady Lions
Complete
Indoor Turf 1
Boys U09 / U10 (1. Orange Div) - Winter Session 2
Agawam Warriors U9
0 - 6
Westfield FC (Shortmann)
Complete
Indoor Turf 2
Girls U09 / U10 (2. Black Div) - Winter Session 2
NEFC West Girls 2012 Elite White
1 - 7
Professional Drywall Construction U10 Girls
Complete
Indoor Turf 2
Boys U09 / U10 (1. Orange Div) - Winter Session 2
NEFC West Boys 2012
3 - 9
RSA Blue
Complete
Indoor Turf 2
Girls U08 - Winter Session 2
1st Seed (Agawam S)
0 - 0
2nd Seed (Spatans)
Complete
Indoor Turf 3A
Girls U08 - Winter Session 2
3rd Seed (Unicorns)
0 - 0
4th Seed (PDC)
Complete
Indoor Turf 3B
Boys U09 / U10 (2. Purple Div) - Winter Session 2
RSA White
7 - 1
NEFC West Boys 2013
Complete
Indoor Turf 2
Boys U08 - Winter Session 2
5th Seed (Renegades)
0 - 0
6th Seed (West Side)
Complete
Indoor Turf 3A
Boys U08 - Winter Session 2
7th Seed (Blue All*)
0 - 0
8th Seed (Hadley)
Complete
Indoor Turf 3B
Boys U09 / U10 (2. Purple Div) - Winter Session 2
Andre's West Side Sport Shop
5 - 1
Southwick Warriors
Complete
Indoor Turf 1
Girls U09 / U10 (2. Black Div) - Winter Session 2
Eagles FC
2 - 3
Agawam Fire U9
Complete
Indoor Turf 2
Boys U08 - Winter Session 2
1st Seed (Agawam)
0 - 0
2nd Seed (Rebels)
Complete
Indoor Turf 3A
Boys U08 - Winter Session 2
3rd Seed (Hampshire)
0 - 0
4th Seed (Westfield)
Complete
Indoor Turf 3B
Girls U11 / U12 (1. Gray Div) - Winter Session 2
Ludlow Impact
1 - 7
NEFC West Girls 2010 Elite
Complete
Indoor Turf 1
Girls U11 / U12 (1. Gray Div) - Winter Session 2
Longmeadow Black Panthers
1 - 3
Cold Spring
Complete
Indoor Turf 2
Girls U11 / U12 (1. Gray Div) - Winter Session 2
Agawam Fire
3 - 1
NEFC West Girls 2011 Elite Red
Complete
Indoor Turf 3
Girls U11 / U12 (2. Pink Div) - Winter Session 2
Granby - Zumbruski
4 - 3
Positive Results
Complete
Indoor Turf 1
Boys U11 / U12 (1. Green Div) - Winter Session 2
NEFC West Boys 2011 (Maradona)
6 - 5
SH Tigers BU12 (Parsons)
Complete
Indoor Turf 2
Girls U11 / U12 (2. Pink Div) - Winter Session 2
Belchertown/Granby
6 - 0
South Hadley Tigers GU11
Complete
Indoor Turf 3
Boys U11 / U12 (2. Blue Div) - Winter Session 2
AVSC West 2009 Boys
7 - 1
Smyth
Complete
Indoor Turf 1
Boys U11 / U12 (2. Blue Div) - Winter Session 2
Cold Spring Orange BU12
5 - 10
PS Panthers
Complete
Indoor Turf 2
Boys U11 / U12 (2. Blue Div) - Winter Session 2
B-Town Predators
2 - 8
South Hadley Tigers - Larochelle
Complete
Indoor Turf 3
Girls U11 / U12 (2. Pink Div) - Winter Session 2
AJAC Lightning
2 - 2
Sizzle
Complete
Indoor Turf 1
Girls U13 / U14 (2. Brown Div) - Winter Session 2
Ajac
3 - 0
Hampshire United
Complete
Indoor Turf 2
Girls U13 / U14 (2. Brown Div) - Winter Session 2
Abbey Villa West 2008 Girls
8 - 0
South Hadley Tigers (Butler)
Complete
Indoor Turf 3
Boys U13 / U14 - Winter Session 2
Granby
0 - 6
AJAC Rush
Complete
Indoor Turf 1
Girls U13 / U14 (2. Brown Div) - Winter Session 2
Agawam Renegades
1 - 2
Hawks
Complete
Indoor Turf 2
Girls U13 / U14 (2. Brown Div) - Winter Session 2
Agawam Lightning U13
2 - 4
West Side Pride
Complete
Indoor Turf 3
Calendar
<
February 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Events on Saturday, February 20, 2021
8:00 AM
11:00 AM
Batters Box - Tim Kelleher
Indoor Turf 1
8:00 AM
1:00 PM
RSA Class Programs/ Clinics
Indoor Turf 3
9:00 AM
4:00 PM
Bolts West - Mark Gillon
Outdoor Turf 4
12:00 PM
3:00 PM
Batters Box - Tim Kelleher
Indoor Turf 1